KONST / Litografier / Färglitografier 16606098
nr 1660 6098
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 56x65 - 72x80 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:18:07
100 kr
250 kr
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås